E-TİCARET VE MEDYA HUKUKU

AK BARAK AVUKAT ORTAKLIĞI E-TİCARET VE MEDYA HUKUKU
E-TİCARET VE MEDYA HUKUKU
AGB Ak Barak Avukatlık Ortaklığı olarak internet ve medya iletişim araçları üzerinden yayın hizmeti veren kurum ve şirketler ile e-ticaret hizmeti sunan müvekkil şirketlerimizin, çevrimiçi hizmet sağlarken ve çevrimiçi platformlarda tüketiciler, çözüm ortakları ve idari otoriterler ile kurdukları hukuki ilişkiler kapsamında onlara e-ticaret, reklam ve tüketici mevzuatına uygun faaliyet göstermeleri için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

E-ticaret hizmeti veren müvekkillerimizin müşterilerinden gelen talep ve şikâyetlerinin cevaplanması için de hukuki destek sağlamaktayız. Ayrıca alan adı, çevrimiçi açık arttırma, pop-up reklamcılık, deep link ve spam e-postalar konusundaki bilgi ve tecrübelerimizi de müvekkillerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bununla birlikte; reklam filmleri ve içeriklerine konu sözleşmelerin, film ve sair görsel ve işitsel içeriklerin tüketici ve reklam mevzuatı ile Türk Ticaret Kanunu’nun haksız rekabet hükümleri bakımından uygunluk denetimini sağlamakta, faydalı model, marka ve endüstriyel tasarım hakkı ile telif hakkının korunması için gerekli hukuki hizmetleri de sunmaktayız.
- FAALİYET ALANLARIMIZ - FAALİYET ALANLARIMIZ - FAALİYET ALANLARIMIZ